Úvod > Škola > Projekty > Projekt Legacy - čtvrté setkání v Holandsku

Projekt Legacy - čtvrté setkání v Holandsku

Bylo uskutečněno čtvrté mezinárodní setkání k projektu LEGACY ve dnech 28. – 29.11.2018, opět v Holandsku ve městě Terneuzen. Vzhledem k organizačním změnám na straně partnerské holandské školy bylo rozhodnuto, že holandští partneři nebudou participovat na projektových aktivitách v roce 2019 a jejich úkoly si rozdělily zbývající dvě školy – britská a naše. Bude se jednat zejména o vytvoření metodické příručky pro školy a učitele, kteří chtějí pracovat ve výuce se žáky na posilování kompetencí nezbytných pro jejich úspěšné zapojení do světa práce.

Dalším úkolem projektového týmu naší školy bude vytvoření průvodce pro školy, které chtějí zapojit zaměstnavatele do výukového procesu, případně posílit spolupráci se stávajícími kooperujícími organizacemi.

Projekt Legacy - čtvrté setkání v Holandsku