Úvod > IKAP2 - Učíme se ze života pro život

Učíme se ze života pro život

„Učíme se ze života pro život“ – projekt, který probíhá ve školním roce 2018/2019, 2019/2020 a 2021/2022.

Skládá se ze dvou částí:

1. část je výuka v různých předmětech podle metodických materiálů vytvořených krajskými metodiky. Tu provádí tzv. aktivní učitelé zapojeni do projektu. Cílem výuky je aplikace aktivizačních a transferových nástrojů ve výuce. Celkově takto bude za dobu trvání projektu odučeno všemi aktivními učiteli 240 hodin.
    Video výstupy či fotografie z výuky můžete shlédnout na připojených fotografiích či krátkých videích - zde
  2. část je práce studentů i žáků ze základních škol v sedmi kroužcích.
    Těmi jsou: modelové kolejiště, firma na výrobu dřevěných výrobků, ekologie hravě, práce se dřevem, opravy a renovace vozidel, mechanické práce na motorových vozidlech a hodinový manžel – opravy v domácnosti. Projevíte-li kdokoliv ze studentů či žáků ZŠ zájem, rádi Vás kdykoliv během doby trvání projektu přijmeme do kteréhokoliv z kroužků.

Stačí zavolat na telefonní číslo +420 777 613 896 – Ing. Jan Jirků.