Úvod > Škola > Projekty > Projekt - ESF Vysočina

Projekt - ESF Vysočina

Cílem projektu je zatraktivnit technické profese v železniční dopravě, posílit zájem žáků, kteří si vybírají budoucí povolání, o dopravní studijní obory, v nichž najdou v budoucnu perspektivní uplatnění na trhu práce. Hlavní náplň projektu:

• uskutečnit odbornou stáž v ČR,
  • odbornou exkurzi v zahraničí,

kterých se zúčastní žáci naší školy. Jak odborná stáž, tak i odborná exkurze je zaměřena na získání a prohloubení odborných dovedností žáků vhodně doplní odborné vyučovací předměty, které jsou ve škole vyučovány, žákům napomohou získat potřebné kompetence pro budoucí výkon vybraného povolání a usnadní jim tak vstup na trh práce.

• motivačně informační aktivity pro žáky 8. a 9. ročníku základních škol v kraji Vysočina, tvz. Station Days,

naši žáci se na realizaci těchto aktivit budou podílet. Budou Station Days připravovat a budou provázet žáky základních škol světem železnice.

Brusel graf

Projekt je realizován v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, poskytovatelem dotace je kraj Vysočina. Projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Další informace naleznete na stránkách: http://www.ceskedrahy.cz/kariera/spoluprace-se-skolami/-5809/

Brusel logo EU