Úvod > Škola > Projekty > Moderní pedagogický sbor III. - šablony opět na Bělisku!

Moderní pedagogický sbor III. - šablony opět na Bělisku!

V následujících 2,5 letech budeme pokračovat v tomto úspěšném projektu jeho 3. částí. Klademe v něm maximální důraz na osobnostně sociální a profesní rozvoj pedagogického sboru. Všichni pedagogové školy budou absolvovat třikrát společné osmihodinové vzdělávání v rámci tzv. teambuildingu, který se koná vždy v přípravném týdnu. Dále si pedagogové i nepedagogičtí pracovníci školy budou vybírat z nabídky vzdělávacích aktivit a absolvovat semináře a školení dle vlastního výběru a potřeb.

Protože jsme odborně zaměřená střední škola, velký význam pro nás má spolupráce se sociálními partnery a firmami v okolí. Proto jsme se rozhodli již potřetí podpořit funkci koordinátora spolupráce školy a firem, který se bude snažit dále rozvinout již existující a fungující vztahy.

Velkou důležitost přikládáme alternativním výukovým aktivitám, proto jsme zvolili šablonu Inovativní vzdělávání žáků SŠ a DM. Slibujeme si od toho příjemné obohacení výuky, její doplnění o aktuální informace zvenčí od odborníků z praxe a zajímavě a smysluplně strávený čas se studenty.

cc.png