Úvod > Aktuálně > Rozpis nástupu jednotlivých tříd a další informace

Rozpis nástupu jednotlivých tříd a další informace

středa 1. 9.

• všechny první ročníky, kromě nástavbového studia, se sejdou v 7:35 v  aule, kde budou testováni. Poté odchází do svých kmenových tříd s třídním učitelem a pokračují v úvodním programu.
  • ostatní třídy => 2.OSZ, 2.Ž, 2.OLS, 2.MTE, 3.SŽ, 3.OLS, 3.MT, 1.P, 2.P, 2.EDO, 3.EDO a 4.EDO nastupují 1.9 v 7:35 hodin do tříd dle rozpisu ve vestibulu. Budou také testováni a absolvují svůj úvodní program.

úterý 7. 9.

• dálkové studium - třídy 1.PD a 3.PD nastupují do svých kmenových tříd v 13:30 hodin. Obě skupiny začínají třídnickými hodinami. Následuje výuka do 17:40 hodin

Všeobecně platí, že kdo je očkován či má platné osvědčení o testování, testovat se nemusí.
Ubytovaní žáci, kteří na domov přijedou v úterý 31.8 odpoledne, budou otestováni po příjezdu na domově mládeže

Informace pro žáky, kteří byli nehodnoceni či neprospěli

• studenti, kteří na konci minulého pololetí měli nehodnoceno alespoň z jednoho předmětu, přijdou v pátek 27.8 v 8 hodin.
  • studenti, kteří měli nedostatečnou alespoň z jednoho předmětu, přijdou v pondělí 30.8 také v 8 hodin.
  • studenti, kteří mají dvě nedostatečné, přijdou nejen v pondělí 30.8, ale také v úterý 31.8 (každý den jednu zkoušku).