Úvod > Aktuálně > Naši atleti vítězně

Naši atleti vítězně

Za velmi nepřiznivého počasí se dnes uskututečnily mezinárodní atletické závody O pohár starosty Bystřice n. P. Za účasti 6 středních škol (tedy nás, Gy Bystřice, SOŠ a VOŠ By, SPŠ a VOŠ Žďár n. S., SOŠ Šahy a Gy Vranov n. T.) naši atleti bojovali velmi srdnatě za každé lepší umístění, za každý bod do celkového pořadí škol.

Nejlepší závodnicí se stala Natali Ortová, která vyhrála sprint, dálku, běh na 800m, přidala 2 místo ve skoku do výšky a společně se Sabinou Pestrovou, Vojtou Dobrovolným a Pavlem Gabrielem 3.místo ve smíšené štafetě. Bronz ještě přidal Jakub Nečas ve vrhu koulí a Jan Beneš v běhu na 1500m. Ale hlavně, velký dík patří všem dalším závodníkům za jejich bojovnost. Běhy na 800 i 1500 m byly opravdu velmi těžké a naše výškařky i výškaři od medaile také nebyli daleko.

Zabojovali všichni, každé umístění se počítalo. Všem moc gratulujeme a děkujeme za reprezentaci

2019_atlby01 (1).jpg

2019_atlby02.jpg