Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Fotbalový podzim

Fotbalový podzim

V říjnu jsme se opět zúčastnili turnajů ve fotbale.

Ve čtvrtek 10. 10. 2019 jsme odcestovali do Šternberka na tradiční turnaji lesnických škol. Turnaje se z organizačních důvodů zúčastnila pouze tři družstva a také počasí nám nebylo nakloněno. V první utkání jsme prohráli 2:3 s družstvem z Frýdku – Místku za velkého deště. Ve druhém utkání jsme po poločase prohrávali s domácím Šternberkem 0:2 a za neustálého hustého deště musel být druhý poločas zrušen pro nezpůsobilý terén. Takže po letech úspěchů na nás zbylo až třetí místo.

Okrskové kolo jsme odehráli v Bystřici n/P. 18. 10. 2019, proti domácím školám. V prvním zápase jsme se štěstím, kdy soupeř neskóroval ani z vyložených šancí, porazili 4:1 s VOŠ A SOŠ a druhý zápas jsme už po výborném výkonu porazili GYMN. 6:2. Tím jsme si opět po delší době zajistili postup na okresní kolo do Velkého Meziříčí.

Okresní kolo se konalo 24. 10. 2019 za účasti čtyř týmů. V prvním utkání jsme porazili po dobrém výkonu VOŠ a SPŠ Žďár studentská 3:1. V druhém utkání jsme sice prohráli 0:1 s GYM. VM, ale vše se rozhodovali v posledním zápase. Při souběhu všech výsledků nám k postupu do krajského kola stačilo porazit VOŠ a SPŠ učňovská dva nula. Po prvním poločase byl stav jedna nula pro nás a na začátku druhého poločasu jsme kopali pokutový kop. Bohužel jsme jej neproměnili a na konci jsme obdrželi ještě dvě branky. Celkový výsledek 1:2 a celkově 3 místo.

Děkujeme za reprezentaci těmto hráčům: Dobrovolný, Poul D. a J., Dvořák, Matoušek J. a P., Palaščák Novák, Nečas, Burian, Chmelík, Laštůvka, Sláma, Smutný, Zajíček, Bojanovský, Gabriel, Kyncl, Sláma.