Ples školy
pátek 25.1 2018 ve Žďáře nad Sázavou. Hrají Pikardi

Dny otevřených dveří
so 1.12.2018 8:00-12:00
čt 10.1.2019 8:00-16:00

Previous Next

Florbalisté na okrsku neuspěli

Omlazený tým florbalistů naší školy se v úterý 30.1 vydali na okrskové kolo do Bystrřice nad Pernštejnem. Vzhledem k velkým změnám v týmu se žádný zázrak nekonal, kluci ale rozhodně nezklamali.

Turnaj začali pravděpodobně s nejhratelnějším soupeřem VOŠ a SOŠ Bystřice. Bohužel ale doplatili na nesehranost, nerozehranost a přehnaný strach hrát svoji hru. Bez větší šance se uspět nedá a bez vstřelené branky už vůbec ne. Prohra 2:0 znamenala povinnost uspět v dalších zápasech. Druhé utkání proti Gymnáziu Nové Město bylo herně úplně jinde. Sice jsme první inkasovali, pak se ale naši hráči rozehráli a z velkého tlaku se jim podařilo vyrovnat. Ve druhé půli ale rozhodla druhá branka v naší síti a na daší zvrat už nezbyly síly. Prohráli jsme 2:1. Před posledním zápasem ještě naděje na postup žila, ale byla velmi mizivá. Hráli jsme proti nejlepšímu týmu - Gymnáziu Bystřice. Rychle jsme vedli, ale pak jsme už nedokázali odolávat chytré hře soupeře. Po prohře 6:1 končil náš tým na čtvrtém místě.

Všem hráčům děkujeme za reprezentaci.

Vize školy

R - respekt – vzájemný respekt mezi zaměstnanci a žáky
E - energie – motivace žáků i zaměstnanců k rozvoji školy
S - spolupráce – s firmami, ZŠ, akce pro Zdislavu
P - porozumění – sociální inteligence, snaha o snížení sociálně patologických jevů
E - estetika - zlepšení vzhledu školy
K - komunikace – řešení problémů: vedení školy – zaměstnanci – rodiče - žáci
T - tolerance –snaha o sblížení názorů mezi zaměstnanci a žáky školy

Facebook školy

Free Joomla! template by L.THEME