Nabídka profesních kvalifikací

SOŠ Nové Město na Moravě nabízí kurzy autorizované Minsiterstvem zemědělství o ověřování a uznávání výsledků dalšího vzdělávání pro tyto profesní kvalifikace:

41-023-H TĚŽEBNÍ ČINNOST

41-079-E OBSLUHA MOTOROVÉ PILY

41-080-E OBSLUHA KŘOVINOŘEZU

41-090-H TĚŽAŘ DŘÍVÍ MOTOMANUÁLNÍ

SOŠ Nové Město na Moravě splnila všechny podmínky stanovené zákonem o uznávání výsledků dalšího vzdělávání, pro udělění autorizace, včetně prokázání získání odborné způsobilosti odpovídající dané profesní kvalifikaci způsobem stanoveným v hodnotícím standardu dané profesní kvalifikace u fyzické osoby, jež bude provádět činnost autorizované osoby jménem žadatele jako autorizovaný zástupce.

Autorizované osoby, které splnily podmínky autorizace a jsou oprávněny provádět činnost autorizované osoby:

Ing. Dana Mrkvičková

Dušan Šikula